Speed dating rekrutacyjny. Szkolenia i rozmowy z pracodawcami dla studentów Wydziału Filologicznego we współpracy z O4 Coworking Olivia Center

Drogi Studencie Filologicznego UG!

Dołącz do programu SPEED DATINGu REKRUTACYJNEGO i rozwiń swoje kompetencje!
Nauczymy Cię jak „po mistrzowsku” zaprezentować się przed pracodawcami i zaistnieć na rynku pracy
.

Obraz zawierający tekst, osoba, ubrania, zrzut ekranu

O co chodzi w programie?

Weź udział w całodniowym warsztacie podzielonym na dwa bloki tematyczne. Spośród wszystkich uczestników warsztatów wyłonimy kandydatów, którzy będą mieli szansę wziąć udział w kwietniowej edycji SPEED DATINGU REKRUTACYJNEGO.

WAŻNE! Udział w programie jest całkowicie bezpłatny.

Dla kogo jest ten program?

• Program skierowany jest do studentów ostatniego roku studiów I i II stopnia na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego.
  • Dla osób, które nie boją się wyzwań, są otwarte i gotowe na poznanie świata pracodawców.
  • Dla osób chcących zdobyć wiedzę i cenne doświadczenie, gotowych na pracę marzeń!
  • Dla osób znających języki obce (mile widziane, ale niekonieczne!) 😊

Dlaczego warto wziąć udział w programie?

👉 Wzmocnisz swoje kompetencje miękkie.

👉 Nauczysz się, jak zaprezentować się przed pracodawcą.

👉 Poznasz lepiej swoje słabe i mocne strony.
👉 Otrzymasz cenny feedback na temat swoich umiejętności.
👉 Dowiesz się, jak skutecznie napisać CV.

👉 Pokonasz stres, oswoisz proces rekrutacji.

👉 Przeżyjesz przygodę życia.

👉 A co najważniejsze – dostaniesz szansę na znalezienie pracy marzeń!

Weź udział w programie organizowanym przez O4 Coworking we współpracy z Wydziałem Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego:

Wydarzenie zostało objęte patronatem JM Rektora UG, prof. dr hab. Piotra Stepnowskiego.

Woody Allen zwykł mawiać, że 80sukcesu to pojawić się. Tylko tyle i aż tyle...
Pozwól sobie osiągnąć swój sukces i dołącz do programu. Czekamy na Ciebie!

speed

Data publikacji: piątek, 22. Marzec 2024 - 09:23; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 19. Kwiecień 2024 - 11:42; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka